Rozkresli sa s MAKUKI

Rozkresli sa s MAKUKI

Kurzy a workshopy pre škôlky

Deti sa cez tvorenie učia vyjadriť svoje emócie, ktoré nedokážu opísať slovami. Vďaka kreatívnej činnosti sa rozvíja jemná motorika, slovná zásoba, vnímanie sveta v 3D podobe, cibrí sa budúca schopnosť rozhodovania sa. Ľudia, ktorí milujú umenie sú empatickí, tolerantní a vedomí si vlastnej hodnoty.

Máme dlhoročné skúsenosti s prácou s deťmi, vďaka práci v MAKUKI ateliéri a v SZUŠ MAKUKI. Otvorenosť a vnímavý prístup sú naše základné princípy, ktoré každodenne uplatňujeme pri práci s deťmi a mládežou.

čas

V doobedných hodinách. Čas sa môže upravovať podľa reálnych potrieb a dohody s pani učiteľkou.

miesto

Vo vašej škôlke alebo v našich priestoroch na Hlavnej 17 – budova Kreatívneho centra Trnava

cena

4€/dieťa za 45 minútový workshop. V cene sú zahrnuté všetky pomôcky, ktoré deti budú potrebovať na prácu.

ako objednať

mailom: info@szus.makuki.sk, ak potrebujete viac informácií, radi vám odpovieme na číslach: 0948 641 068 alebo 0947 930 325

Skupinka sa môže otvoriť pre minimálne 13 detí, ideálne pre jednu celú triedu (20 detí), alebo aj viac tried v po sebe nasledujúcich hodinách. Aktivity vieme prispôsobiť témam, ktoré práve preberáte s vašimi deťmi v škôlke, takisto ich

prispôsobíme aj vekovej kategórii.

Priamy kontakt s výtvarným umením zabezpečí naša výtvarná pedagogička Katka, ktorá má bohaté skúsenosti z galérie. Okrem hodiny plnej tvorenia sa deti dozvedia aj pútavé príbehy o umelcoch a umeleckých dielach.